Spotkaj 1000 influencerów i stwórz z nimi kampanie marketingowe!

23-24.11.2019, Gdańsk


Zobacz agendę Umów się na rozmowę

Czy znasz możliwości influencer marketingu?

Influencer marketing bazuje na współpracy z influencerami, czyli osobami rozpoznawalnymi i tworzącymi w Internecie, które mają wpływ na swoich odbiorców, najczęściej poprzez działania w mediach społecznościowych - na Instagramie, Facebooku, Twitterze, blogu, itp.

Poprzez partnerstwo z Festiwalem Kobiet Internetu masz możliwość dotarcia do 1 000 uczestników wydarzenia, a przez to nawiązania współprac, które pomogą Ci zwiększyć zasięgi reprezentowanej przez Ciebie marki!

Co więcej, przygotowujemy aktywności, które poprowadzą najpopularniejsi prelegenci, dzięki czemu będziesz miał okazję zwiększyć swoją wiedzę i poznać sposoby na kreatywne współprace z twórcami internetowymi i skuteczne kampanie marketingowe.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się ze mną bezpośrednio, aby porozmawiać o korzyściach, jakie na Ciebie czekają.

Monika Domanska

Monika Domańska

+48 530 982 290
[email protected]

Umów się na rozmowę telefoniczną!

Wypełnij poniższy formularz i umów się na krótką telefoniczną rozmowę. Poznamy Twoje potrzeby i przedstawimy Ci możliwości festiwalu oraz pokażemy, jak wydarzenie pomoże Ci nawiązać i rozwinąć współpracę z influencerami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest See Bloggers sp. z o.o

Administratorem Twoich danych osobowych jest See Bloggers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (81-451) przy al. Zwycięstwa 96 / 98, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000555610, REGON: 361370444, NIP: 5862296834. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji Festiwalu oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO w zakresie marketingu bezpośredniego naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać (checkbox pod polem adresu e-mail). Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu oraz dla celów zabezpieczenia przed ewentualnymi roszczeniami (około 3 lat od zakończenia komunikacji) b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (organizacji Festiwalu) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń (około 3 lat od zakończenia Festiwalu) . Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy przekazywać Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie Tarczy Prywatności UE-USA (wykorzystywanie pakietu gSuite) oraz standardowych klauzul umownych (HubSpot). Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych - Damiana Klimasa na adres: [email protected]

Możliwości, jakie daje partnerstwo z Festiwalem Kobiet Internetu


Możliwość osobistego nawiązania kontaktu z najbardziej wpływowymi twórcami (blogerami, youtuberami, instagramerami itd.)

Udział w warsztatach z marketerami oraz w prelekcjach i panelach dyskusyjnych przygotowanych przez specjalistów i popularnych twórców internetowych.

Możliwość pozyskania nowych klientów

Format wydarzenia

Blok biznesowy - skupiony wokół tematów biznesowych (budowania własnej marki w internecie, narzędzi używanych do rozwoju kanałów, wykorzystania kanałów Social Media, itp.);
Blok społeczny - dedykowany tematom społecznym (misja influencera, odpowiedzialność, autentyczność, walka z hejtem, budowanie społeczności, inspirowanie i motywowanie, crowfunding, realizacje marzeń i celów społecznych).

Partner główny

Partnerzy

Masz pytania?
Potrzebujesz pomocy?

Media, Prelegenci, Partnerzy

Monika Domańska

Monika Domańska

+48 530 982 290
[email protected]