Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli szukasz odpowiedzi na kwestie związane z Festiwalem Kobiet Internetu Gdańsk, to na pewno znajdziesz je poniżej. Jeżeli tak by się jednak nie stało, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego!

KIEDY I GDZIE ODBYŁA SIĘ PREMIEROWA EDYCJA FESTIWALU KOBIET INTERNETU?

Wydarzenie swoją premierę miało 23-24 listopada 2019 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Udział w wydarzeniu dla twórców internetowych był bezpłatny, wymagana była wcześniejsza rejestracja, która zakończyła się 7 października.

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNA EDYCJA FESTIWALU KOBIET INTERNETU?

W odpowiednim czasie podamy te informacje w naszych mediach społecznościowych. Śledź nas na Facebooku i Instagramie!

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W WYDARZENIU?

Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk jest skierowany do kobiet aktywnych w Internecie i posiadających minimum 1 kanał na platformach mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube i/lub Twitter, na którym są na bieżąco publikowane nowe treści. Zgłaszać mogą się również mężczyźni, którzy współpracują i współtworzą kanały z kobietami oraz wspierają inicjatywy kobiece.

Twórca powinien być pełnoletni oraz swoją twórczością inspirować i angażować społeczność do pozytywnych działań.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybieramy 1000 uczestników. Dla nich wszystkich udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W FESTIWALU KOBIET INTERNETU GDAŃSK?

Udział w festiwalu, jako influencer jest bezpłatny, jednak należało najpierw zarejestrować się oraz otrzymać potwierdzenie udziału.

CZY MÓJ KANAŁ MUSI BYĆ PROWADZONY PO POLSKU?

Nie ma takiej konieczności, zgłosić się może każdy twórca. Pamiętaj jednak, że całość festiwalu i wszystkie aktywności odbywać się będą w języku polskim.

CZY KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ MA ZNACZENIE?

Nie, kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Liczy się pomysł, jakość prezentowanych treści i zaangażowanie twórcy.

CZY MOGĘ KUPIĆ WEJŚCIÓWKĘ, JEŚLI NIE OTRZYMAM ZAPROSZENIA NA FESTIWAL KOBIET INTERNETU GDAŃSK?

Niestety, nie ma takiej możliwości. Jedyną możliwością dostania się na festiwal jest przesłanie zgłoszenia i jego pozytywna weryfikacja. Możesz również zostać partnerem festiwalu – więcej informacji znajdziesz w sekcji Partner.

CZY W FESTIWALU MOGĄ UCZESTNICZYĆ OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE?

Oczywiście. Obiekt jest przystosowany do osób niepełnosprawnych i każdy uczestnik, który zaznaczy taką informację w formularzu zgłoszeniowym, będzie mógł zaprosić ze sobą osobę towarzyszącą, która będzie jego towarzyszem. Nie zapewniamy tłumacza języka migowego, jednak nie będzie problemu, jak taka osoba przybędzie na festiwal, jako osoba towarzysząca.

NIE MOGĘ POJAWIĆ SIĘ NA FESTIWALU KOBIET INTERNETU GDAŃSK, CZY MOGĘ ODDAĆ KOMUŚ WEJŚCIÓWKĘ?

Niestety, nie ma takiej możliwości. Wybieramy i zapraszamy imiennie określonych twórców internetowych.

CZY DRUGIEGO DNIA DOSTANĘ NOWĄ OPASKĘ?

Nie. Opaski wręczane są jednorazowo, podczas rejestracji. Nie musisz się jednak martwić, są wykonane z materiału, który spokojnie wytrzyma dwa dni.

NASZ KANAŁ PROWADZI KILKA OSÓB. CZY MOŻEMY PRZYJECHAĆ WSZYSCY?

Tak, ale zarejestrować się powinien każdy osobno, podając swoje dane (w tym również własny adres e-mail), ale nazwę i adresy jednego, tego samego kanału. Pamiętaj: jedna osoba = jedno zgłoszenie!

CZY MOGĘ ZABRAĆ OSOBĘ TOWARZYSZĄCĄ?

Niestety, nie ma takiej możliwości, chyba że chodzi o współtwórcę/współtwórców kanałów, które prowadzisz, wtedy patrz na jedno pytanie wyżej :).

CZY MOGĘ ZABRAĆ ZWIERZAKA?

Niestety, Twój pupil musi zostać w domu. Nie ma możliwości przebywania ze zwierzętami na terenie wydarzenia.

CZY ZAPEWNIACIE NOCLEG I DOJAZD DO GDAŃSKA?

Zarówno nocleg, jak i dojazd do Gdańska należy zapewnić sobie na własną rękę. Natomiast udział w wydarzeniu dla wybranych uczestników jest bezpłatny.

JAKIE WYMOGI TRZEBA SPEŁNIĆ, ABY MÓC UCZESTNICZYĆ W FESTIWALU KOBIET INTERNETU GDAŃSK?

Wystarczy, że jesteś kobietą pełnoletnią i prowadzisz aktywnie profil na min. jednym kanale mediów społecznościowych (np. blog, Instagram, Facebook, Twitter). Jeżeli jesteś mężczyzną, który również tworzy w Internecie i prężnie współpracuje lub wspiera kobiety, także mogłeś zgłosić się na wydarzenie.

KIEDY RUSZA REJESTRACJA?

O rejestracji na kolejną edycję powiadomimy w odpowiednim czasie. Warto śledzić nasze media społecznościowe, tam wszystkie aktualności pojawiają się w pierwszej kolejności.

JAK DOWIEM SIĘ O ZAKWALIFIKOWANIU?

Dostaniesz stosowną informację na swoją skrzynkę e-mail – na ten adres, który podałaś/podałeś przy rejestracji. Pamiętaj, aby często ją sprawdzać!

CZY BĘDZIE LISTA REZERWOWA?

Zawsze planujemy tylko jedną turę zapisów. Śledź jednak nasz kanał na Facebooku i Instagramie, być może pojawią się jakieś niespodzianki 🙂

KIEDY I GDZIE MOGĘ ODEBRAĆ SWÓJ IDENTYFIKATOR?

Identyfikator otrzymasz podczas rejestracji, już na samym festiwalu. Miej go zawsze ze sobą wraz z opaską! Informacje o godzinach rejestracji podamy w informacji mailowej ok. tygodnia przed festiwalem.

CZYM JEST FESTIWAL KOBIET INTERNETU GDAŃSK?

To gólnopolskie wydarzenie skierowane głównie do kobiet aktywnych w sieci: blogerek, youtuberek, instagramerek. Kobiet, które swoją twórczością w mediach społecznościowych angażują odbiorców i zachęcają do interakcji, inspirują, motywują, zarażają pasją i mobilizują do działania. Zgłaszać mogą się także mężczyźni, którzy współtworzą kanały z kobietami lub w swojej twórczości wspierają inicjatywy kobiece i aktywnie się w nie włączają. Wśród prelegentów są osoby ze świata show-biznesu, Internetu, kultury, mediów i biznesu.

CO ZYSKUJĘ JAKO PARTNER FESTIWALU KOBIET INTERNETU GDAŃSK?

Stając się partnerem wydarzenia, twoja marka bezpośrednio dociera do 1 000 influencerów, w tym blogerów, vlogerów, instagramerów. To możliwość zbudowania pozytywnego wizerunku i prezentacji strategii marki, o których influencerzy mogą powiedzieć w sieci. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Partner.

JAK MOGĘ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ Z FESTIWALEM KOBIET INTERNETU GDAŃSK?

Pomożemy reprezentowanej przez Ciebie marce efektywnie współpracować z influencerami. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby poznać szczegóły. Informacje kontaktowe znajdują się poniżej:

Dominika Liecau
+48 536 799 977
[email protected]

CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ Z DZIECKIEM?

Tak, przyjazd z dzieckiem nie stanowi dla nas żadnego problemu. Ważne, żeby zostało to odnotowane w odpowiednim formularzu zgłoszeniowym – odbędą się dodatkowe zapisy. Zawsze informujemy o tym mailowo i w naszych mediach społecznościowych.

A Z DWOMA/TRZEMA?

Również. Tak samo muszą być odnotowane w formularzu.

CZY DZIECI MOGĄ PORUSZAĆ SIĘ PO WYDARZENIU?

Nie, dzieci nie biorą udziału w merytorycznej części wydarzenia. Dzieci mogą przebywać tylko w wyznaczonej strefie parentingowej. Nie ma również możliwości, aby towarzyszyły uczestnikom podczas imprezy wieczornej.

CZY BĘDZIE WYDZIELONA STREFA DLA DZIECI?

Tak. Dzieci będą miały zapewnione gry i zabawy w specjalnej strefie. To jedyne miejsce, w którym mogą przebywać bez rodzica lub opiekuna prawnego.

CZY MOGĘ ZE SOBĄ ZABRAĆ DRUGIEGO OPIEKUNA, KTÓRY ZAJMIE SIĘ DZIECKIEM?

Tak, będzie taka możliwość. Również będzie trzeba to zarejestrować w odpowiednim formularzu, który będzie dostępny dla wszystkich, którzy otrzymają potwierdzenie przybycia na festiwal z dziećmi.

Nie znalazłaś/znalazłeś interesującej Cię odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza, a odpowiemy na Twoje pytania!

Masz pytania?
Potrzebujesz pomocy?

Media, Prelegenci, Partnerzy

Monika Domańska

Monika Domańska

+48 530 982 290
[email protected]