Weź udział w Festiwalu Kobiet Internetu Gdańsk

23-24.11.2019, Gdańsk


Zobacz agendę Rejestracja zakończona

Dołącz do Festiwalu, jako twórca internetowy!

Rejestracja na Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk zakończyła się. 

Wydarzenie jest skierowane głównie do kobiet aktywnych w Internecie i posiadających minimum 1 kanał na platformach mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube i/lub Twitter, na którym są na bieżąco publikowane nowe treści. Zgłaszać mogą się również mężczyźni, którzy współpracują i współtworzą kanały z kobietami oraz wspierają inicjatywy kobiece.

Twórca powinien być pełnoletni oraz swoją twórczością inspirować i angażować społeczność do pozytywnych działań.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 1 000 uczestników. Dla nich wszystkich udział w wydarzeniu będzie bezpłatny.Dlaczego warto wziąć udział?


Inspiracja & motywacja

Zainspiruj się podczas wyjątkowych paneli dyskusyjnych, prelekcji i warsztatów prowadzonych przez najpopularniejsze osoby ze świata Internetu, show-biznesu, kultury i biznesu!


Nowe znajomości

Poznaj innych twórców internetowych, którzy współtworzą polską internetową rzeczywistość oraz przedstawicieli marek, którzy chcą nawiązać współpracę z influencerami!


Edukacja

Rozwijaj wiedzę i umiejętności, popisz się kreatywnością i wznieś swoją twórczość na jeszcze wyższy poziom dzięki praktycznym warsztatom i inspirującym prelekcjom!

Format wydarzenia

Blok biznesowy – skupiony wokół tematów biznesowych (budowania własnej marki w internecie, narzędzi używanych do rozwoju kanałów, wykorzystania kanałów Social Media, itp.)

Blok społeczny – dedykowany tematom społecznym (misja influencera, odpowiedzialność, autentyczność, walka z hejtem, budowanie społeczności, inspirowanie i motywowanie, crowfunding, realizacje marzeń i celów społecznych).

Rejestracja na Festiwal Kobiet Internetu
Gdańsk 2019 została zakończona.

Masz pytania?
Potrzebujesz pomocy?

Media, Prelegenci, Partnerzy

Monika Domańska

Monika Domańska

+48 530 982 290
[email protected]